404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Головна  »  Про нас
Про нас
Про нас

Ми любимо вино. Любимо вдихати його аромат і переноситися думками на залиті сонцем виноградні долини. Любимо відчувати в кожному ковтку всю різноманітність його смаку - стиглі фрукти і висушену шкірку, неповторну грунт і дубову бочку. Любимо уявляти, як все літо виноградне гроно вбирало в себе сонячне проміння, тепле повітря і краплі дощу, щоб незабаром (але після численних процесів) стати вишуканим неповторним напоєм, який трохи кружляє голову, залишає терпкий смак на губах і дає відчуття єднання з нашою землею , багатовіковою історією винної культури і цілим світом.

Ми любимо Україну, багатства і можливості її землі, працьовитість і самовіддачу її талановитих виноробів, які незважаючи ні на які випробування (які так часто зустрічаються на їх шляху) роблять все можливе для створення якісного українського вина, здатного конкурувати з продукцією найвідоміших виноробних регіонів світу .

І ми хочемо розділити з Вами нашу любов.

Саме тому на нашому сайті Ви знайдете все, що пов'язано з виноробством - інформацію про виробництво та виробників України, історичні деталі і надії на майбутнє галузі, та відповіді на всі питання, що таки давно Вас цікавлять, про виготовлення, вживання, зберігання вина, і багато іншого.

Ми пропонуємо Вам широкий каталог українських вин з описом та рекомендаціями. Вибір кращих вин додасть Вам впевненості про видатне майбутнє українського виноробства.

Ми прагнемо поліпшити і різноманітити культуру споживання вина. Наші набори для коктейлів стануть підтвердженням того, що вино може бути не тільки прекрасним самодостатнім напоєм, але і бути частиною приголомшливих винних коктейлів, творцем яких станете Ви.

Якщо ж Ви хочете поділитися Вашої пристрастю до вин з іншими, скористайтеся нашими дуже крутими пропозиціями для подарунків - від невеликих сувенірів до повноцінних наборів, які оцінять Ваші друзі, рідні, колеги, або просто небайдужі Вам персони.

Ну і звичайно, вдосконалюйте процес вживання цього нектару богів, роблячи його більш зручним, елегантним і вишуканим за допомогою наших аксесуарів для вина.

 

І останнє, але від цього не менш важливе.

Наша любов до вина безмежна, але ми абсолютно впевнені, що його вживання має бути обмеженим. Крім численних цілющих властивостей цього напою (про які ви можете дізнатися з наших статей), надмірне споживання вина, як і будь-якого іншого алкоголю, може мати негативні наслідки для організму.

Вживайте відповідально!