404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Головна  »  Все про вино  » Класифікація вин

Класифікація вин

Порівняння вин Каберне українських виробників
Порівняння вин Каберне українських виробників
Коли ми говоримо про червоне вино, перше, що виникає в нашій уяві, це Каберне - насичено гранатове, терпке з прекрасним і легко впізнаваним набором відтінків в ароматі. Культивація сорту Каберне Совіньйон і виробництво з нього вина настільки поширене по всьому світу, що уявити собі світ виноробства без нього абсолютно неможливо.
Порівняння вин Піно Нуар українських виробників
Порівняння вин Піно Нуар українських виробників
Піно Нуар ... Напевно ви вже з легкістю уявили собі насичений благородний смак напою і колір Нуар, всі відтінки малини, вишні та фіалки в ароматі. І Ви водночас праві, і неправі. Піно Нуар на кшталт славнозвісного коту Шредінгера - ви ніколи не дізнаєтеся, що ховається в пляшці, поки не відкриєте її.
Порівняння вин Рислінг українських виробників
Порівняння вин Рислінг українських виробників
Найблагородніший і витончений білий сорт Рислінг абсолютно заслужено шанують фахівці та винороби за його унікальні смакові якості і здатність передавати у вині всі найдрібніші властивості терруара, де виноград був вирощений. У той же час сорт не отримує належної уваги і любові з боку широкої публіки, яка скоріше віддасть перевагу більш зрозумілим Шардоне і Совіньйон Блан.
Порівняння вин Шардоне українських виробників
Порівняння вин Шардоне українських виробників
Один з найбільш універсальних і поширених сортів білого винограду Шардоне успішно культивується на всіх континентах, крім Антарктиди, що полюбляє більшість виноробів за його невибагливість і пристосовність до різних терруар і кліматичних умов. Вина Шардоне можуть бути і ароматними фруктовими, і трав'янисто-польовими, і мінеральними, і медово-олійними, різноманітними по міцності, цукору та смаку, і вже давно завоювали визнання серед великого кола любителів по всьому світу, одним з яких, напевно, є і ви!
Порівняння вин Мерло різних виробників
Порівняння вин Мерло різних виробників
Справжні поціновувачі вина можуть буквально з першого ковтка визначити, з якого сорту винограду та в якому регіоні воно вироблено та рік збору урожаю. І незважаючи на те, що більшість людей не так детально розбираються в цьому благородному напої, визначити різницю між Мерло і Каберне напевно зможе кожен...

Категорії

Автори

Хмара тегів

Ми в соц. мережах

ОтменитьДодати коментар
Вихід
Увійти через соц. мережу
або вкажіть Ваше ім'я