404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Головна  »  Все про вино  »  Технології та виробництво  »  6 причин пити українське
6 причин пити українське
Переглядів: 408

6 причин полюбити українське вино

Автор: Богдан Павлюх

Ви не повірите, скільки мені доводиться переконувати людей, що в Україні роблять достойні вина, які просто необхідно пити. І я продовжуватиму це робити, аж до поки мені траплятимуться люди, які цього не знають (сміюсь) ))))

Ось 6 причин пити українське:

1. Підтримка вітчизняного виробника
Без неї розвиток самої культури буде вповільнений, адже місцевий ринок завжди важливий. Всюди у світі люди п’ють та гордяться своїми винами. Повірте - нам теж є, чим пишатись!
 
2. Автохтонний смак
В кожній країні є свої унікальні місцеві сорти (їх називають автохтонними), якими пишаються. І Україна не виняток. Тільки вживаючи українські вина, ви може скуштувати такі сорти як: Одеський чорний, Сухолиманський білий, Тельти Курук.
 
3. Неповторність
Теруар – це французьке слово, яке означає сукупність всіх природніх факторів, що впливають на виноградну лозу (грунти, вітер, експозиція, вода і навіть людина). В світі не існує двох однакових теруарів. Споживаючи українські вина, ви зможете відчути неповторний теруар кожної виноробні.
 
4. Історія
За кожною виноробнею та вином стоїть своя особлива історія. Коли ви п'єте пляшку вина, ви вивчаєте цю історію, стараєтесь дізнатись філософію, з якою працював винороб. Завершити цю історію найкраще пляшкою вина з цієї самої виноробні.
 
5. Місцеві страви
Існує правило, що місцева кухня найкраще поєднується з місцевими винами. Адже кілька століть тому, коли ще не було літаків, автомобілів і навіть поїздів, люди створювали вина, які б пасували саме до місцевих продуктів та страв.
 
6. Вартість
Якщо брати до уваги співвідношення ціни та якості, то українські вина часто виграватимуть, адже ці вина не транспортуються з закордону, і в результаті ми отримуємо більш приємну ціну для кінцевого споживача. А якщо ви полюбляєте відвідувати виноробні, то вина можна купити прямо на місці, і можливо вам вдасться поставити автограф винороба на самій пляшці)
 
 

Категорії

Автори

Хмара тегів

Ми в соц. мережах

ОтменитьДодати коментар
Вихід
Увійти через соц. мережу
або вкажіть Ваше ім'я