404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Винна подорож
Переглядів: 449

Що потрібно пам'ятати, коли збираєтесь у винну подорож

Автор: Богдан Павлюх

Щоб найкраще та найбільше дізнатись про улюблене вино, потрібно відвідати його батьківщину. Повірте, якщо ви закохані у вино, то подорожі по винним регіонам вам не уникнути)))), бо без них ви не зможете скласти повну картину про вино.

У цій статті я розповім кілька порад, щоб Ваша подорож принесла вам тільки хороші емоції.

 

1. Коли ви визначились з регіоном, який хочете відвідати, обов’язково подумайте, до якої саме виноробні ви б хотіли завітати. Після чого напишіть або зателефонуйте їм та домовтесь про екскурсію та дегустацію , адже зазвичай винні тури для них - це окремий підрозділ, який вони чітко планують та розробляють. Якщо цього не зробити, вас просто можуть не прийняти.

2. В такій подорожі краще мати своє авто, або взяти авто на прокат. Так ви не будете прив’язані до графіку громадського транспорту і зможете побачити та відвідати набагато більше місць. Дуже часто в винних регіонах є так звані винні шляхи - обов’язково дізнайтесь про них, адже зазвичай вони містять в собі усі найкращі місця. Наприклад такі шляхи є в Ельзасі, Бургундії, Долині Луари та інших. Єдиний мінус авто – це те , що комусь доведеться сидіти за кермом).

3. В більшості випадків тури відбуваються у вікенд, тобто у вас буде 2 дні, щоб дізнатись все про регіон, який ви обрали, а це означає що подорож повинна бути продумана до дрібниць. Складіть план поїздки і запишіть туди все, що бажаєте відвідати, адже окрім самих виноробень потрібно побачити і культурну частину регіону, яка так чи інакше залишила свій відбиток на винній культурі.

4. Поцікавтесь місцевою кухнею, адже вона є невід’ємною частиною регіону. І до того ж є неписане правило, що локальна кухня завжди найкраще підходить до локального вина. З цього виходить, що потрібно поцікавитись місцевими ресторанами, адже саме вони зможуть відкрити та продемонструвати всю красу місцевої кухні. 

5. Я впевнений, що у кожного буде багато запитань щодо вина, тому не соромтесь усіх їх задати та дізнатись все, що вас цікавило, адже не відомо, коли ви сюди повернетесь. 

6. Привезіть собі на згадку вино. Це потрібно зробити з кількох причин:  по-перше, ви можете купити вина, які не продаються у вільному доступі; по-друге, ви можете попросити винороба розписатись на пляшці і матимете чудовий спогад; і по-третє, ціна на виноробні завжди дешевша, тому це ще може стати економією для вас.

Майже всі виробники проводять екскурсії по своїм виноробням та з готовністю зможуть розповісти про свої вина та технологію їх виробництва. Дочекайтеся весни, або літа, коли збирають виноград, та сміливо вирушайте у подорож! 

Маю надію, що ви скористаєтесь порадами і проведете наймовірний час у місці де народжується ваше улюблене вино.

Категорії

Автори

Хмара тегів

Ми в соц. мережах

ОтменитьДодати коментар
Вихід
Увійти через соц. мережу
або вкажіть Ваше ім'я