404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Як обирати вино
Переглядів: 472

Як правильно обирати вино

Автор: Богдан Павлюх

У сучасному світі копіюють все і потрібно вміти правильно визначати якість продукції, щоб не натрапити на підробку. Це саме стосується і вина. Сьогодні ми поговоримо про те, як правильно обрати якісне вино.

Це напевно звучатиме дуже банально, але якщо ви хочете придбати хороше вино, вам потрібно його купляти у спеціалізованих магазинах. Вони зроблять за вас всі перевірки та унеможливлять попадання підробок на свої полиці, адже цінують свою репутацію та своїх гостей. Один з таких магазинів є інтернет-магазин Дзвінко, який зібрав найкращих українських виробників у одному місці.

Але я думаю вам все таки варто вміти розбиратись у тому, як правильно обрати пляшку вина.

  • Перш за все вам потрібно оцінити візуальний стан самої пляшки. Подивіться на наявність акцизної марки, адже це важливий елемент контролю і за її відсутності у вас буде перший сигнал тривоги. Сама пляшка повинна бути чиста, без жодних підтікань чи плям біля горличка пляшки - якщо такі  речі будуть присутні, це означатиме, що корок у пляшці протік і туди попало повітря, а це у свою чергу означатиме,  що вино прокисло і перетворилось у винний оцет. Також вам потрібно прочитати етикетку та контр етикетку, перевірити інформацію, яка на них зазначена, а там завжди повинен вказуватись виробник та місце, де виготовлялось дане вино.

  • Обов’язково візьміть пляшку в руку і перевірте її температуру - пляшка не повинна бути теплою на дотик, бо від постійного джерела теплоти (наприклад вона стоїть навпроти лампи, яка її нагріває) вино всередині може прокиснути.

  • Перевірте, чи вино не має незрозумілого осаду, який може утворитись як від неправильного зберігання, так і від поганої якості самого вина. Звичайно у старих червоних винах може бути присутній осад, але це буде природній осад, який утвориться від кристалізації тяжких речовин у вині. Але у молодих винах, тим паче білих чи рожевих, осаду не повинно бути.

  • Коли ви відкриватимете пляшку обов’язково перевірте якість пробки, вона повинна бути цільною, без механічних пошкоджень. Якщо ви помітите на пробці цвіль, або вона пахнутиме неприємно (мокрим картоном, затхлістю чи підвалом), це означає, що вино зіпсуте і в цьому випадку магазин, у якому ви придбали пляшку, повинен її замінити. Для цього вам потрібно показати сомельє цього магазину цю пляшку та фіскальний чек (обов’язково зберігайте його).

  • Якщо ж з пробкою все добре, вам залишилось оцінити аромат та смак вина. Тут також все просто - аромат повинен бути чистим без жодних посторонніх ароматів, він повинен бути приємним. Що до смаку, то вино не повинно занадто гірчити чи мати агресивний кислий смак. Його смак повинен приносити вам задоволення.

 Знаючи ці правила, ви зможете захиститись від підробок. Купуйте вина у правильних магазинах)

Категорії

Автори

Хмара тегів

Ми в соц. мережах

ОтменитьДодати коментар
Вихід
Увійти через соц. мережу
або вкажіть Ваше ім'я