404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Головна  »  Новини  » Щасливі та задоволені кияни після Food & Wine Fest
Щасливі та задоволені кияни після Food & Wine Fest
Щасливі та задоволені кияни після Food & Wine Fest

У Києві цими вихідними пройшов 7й Фестиваль Вина і Їжі (Food & Wine Festival), довгоочікуване та улюблене жителями і гостями міста свято. З кожним разом захід розширюється і тепер Львів і Одеса також є активними учасниками програми.

У цьому місяці фест в Києві проходив на новій локації - території комплексу ВДНГ, яка не тільки вмістила численних (о, так! цього разу дуже численних відвідувачів), а й надала 5км доріжок, які були так необхідні спортсменам-бігунам-любителям вина для участі в Kyiv Wine Run.

Як завжди, основною метою фестивалю є популяризація українського виноробства і винної культури в цілому, тому протягом тижня в місті проходили дегустації, лекції та інші форми культурних посиденьок, а на вихідних своїми кращими винами пригощали в основному винороби з Херсонської, Миколаївської, Одеської областей та Закарпаття, а також запрошені гості зі Старого та Нового світу.

Як на боксерському рингу, в лівій стороні локації розташувалися виноробні торгові марки Коблево, Колоніст, Cotnar, Чизай, Вина Князя Трубецького, Шабо, Інкерман, Swan's Lake, а також авторські виноробні Богдана Павлія, Ігоря Заїки, Олександра Пиш'єва, та інші. Справа були презентовані різноманітні закуски - коров'ячі та козячі сири, свіжі равлики і устриці, ароматна печена риба і соковиті шашлики, плов, балики, пироги, ммм .... Найстійкіші відвідувачі примудрилися спробувати частування обох сторін, бігаючи зліва направо, потім знову наліво до вина, і знову до їжі, знову і знову. І тільки потім дозволили собі розслабитися, придбавши 2-3 пляшечки і 4-5 тарілочок і зайняти центральні місця прямо посередині цього грандіозного свята смаку, аромату і гарного настрою!

Не будемо сумувати про те, що ці вихідні закінчилися, а будемо з нетерпінням чекати наступного фестивалю № 8. Подробиці на сайті організатора http://foodandwinefest.kiev.ua/

P.S. Ми впевнені, що Вам сподобалися українські вина на заході! Купуйте у нас, продовжите собі свято!