404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Головна  »  Виробники
Виробники
Grande Vallee
Grande Vallee

Торгова марка Grande Vallee заснована компанією Вінтрест (смт. Великодолинське Одеської області) для просування власної лінійки з 8 сухих сортових вин. Великі виноградники на схилах Великої Долини дають можливість виробляти якісне вино з таких сортів як Мерло, Каберне, Рислінг, Трамінер, Шардоне, Піно Нуар, Піно Меньє і Совіньон Блан

Shabo
Shabo

Компанія Шабо знаходиться на території Одеської області, де виробництво вина налічує вже не одне тисячоліття. З кожним роком компанія розвиває свої технології

Маючи сучасне виробничне обладнання та розкішні виноградники, на яких культивуються близько 20 сортів винограду, серед яких класичні європейські сорти, грузинські (вирощувані на території Кахетії), а також автохтонний сорт Тельтов-куруку, представлений тільки на території України, Шабо э одним з найбільших виробників вина в нашій країні.

Askania
Askania

Унікальні виноградники заповідної зони Асканія Нова в Херсонській області надали виноробам можливість виробляти натуральне вино під торговою маркою Askania на виробничих потужностях «Будинку марочних коньяків Таврія». Askania з гордістю носить титул виробника екологічного вина, без хімікатів і домішок.

В даний момент марка представлена 6 винами, серед яких класичні сухі, напівсолодкі та десертні, та має великий потенціал для подальшого розвитку

Вина Князя П.М. Трубецького
Вина Князя П.М. Трубецького

«Українське вино з історією» виробляється на Виноробному Господарстві Князя П.М. Трубецького вже 120 років. За ці довгі роки змінювалися кліматичні умови, технології, підхід виноробів до культивування винограду. Але відданість традиціям дозволяє рік за роком виробляти якісне вино, яке постійно отримує високі оцінки від експертних організацій і прихильність українського покупця

Колоніст
Колоніст

Компанія Колоніст заснована в 2005 році родиною Плачкова на території родючих схилів Придунайської Бессарабії (с. Криничне), яка є історичною зоною виноробства вже багато століть.

Пишаючись своїм 11-річним успіхом, компанія відзначає основні складові якості своєї продукції - унікальні кліматичні умови і родючі терруари схилів озера Ялпуг, сучасне європейське обладнання та досвід кращих виноробів та енологів Європи, наявність унікальних сортів винограду Сухолиманський і Одеський Чорний і, звичайно, працьовитість і відданість своїх працівників

Cotnar
Cotnar

Виноградники Котнар розташовані на південних схилах передгір'я Карпат на багатих мінералами грунтах з домішками вулканічних порід, що забезпечує оптимальне насичення винограду сонячним світлом і корисними мікроелементами.

Різноманітність якісного винограду, насиченого солодкість і ароматом, дозволяє створювати широку лінійку вин - від сухих до десертних, створених з сортів Каберне Совіньон, Мерло, Рислінг, Трамінер, Шардоне, Мускат Оттонель та інші.

Вина Гулієвих
Вина Гулієвих

Продукція торгової марки Вина Гулієвих виготовляється на потужностях сучасного виноробного комплексу, розташованого на території між узбережжям Чорного моря і Дністровським лиманом, з використанням європейських технологій.

Величезна робота виноробів з династії в декілька поколінь, що виконувалась протягом багатьох років, а також унікальна та родюча кліматична мікрозона, мають свої плоди - лінійки ординарних сухих вин Select і витриманих Reserve, які були багаторазово презентовані на міжнародних виставках та конкурсах і визнані експертами і любителями українського вина.

Inkerman
Inkerman

Торгова марка «ІНКЕРМАН» існує з 2003 і відома українському покупцю насамперед як виробник кримського вина, адже саме на Кримському півострові перебували потужності і виноградники компанії. У 2014 році Інкерман був змушений перевезти своє виробництво на континентальну частину країни в Дім марочних коньяків Таврія.

При виробництві вина фахівці Інкермана продовжують використовувати класичні вже перевірені технології, в основному використовуючи виноград, вирощений в Одеській, Миколаївській та Херсонській областях під контролем фахівців Інкермана, що забезпечує виробництво вин класичної високої якісних. Сьогодня представлені вина молодої та класичної колекцій, лінійки ігристих і десертних вин, а також кращих вин з відбірного винограду Winemasters Selection

Чизай
Чизай

На самому кордоні з Угорщиною знаходиться м.Берегово в Закарпатті, в якому ще в 1995 р був побудований виноробний комплекс Чизай, який сьогодні охоплює в собі повний цикл виробництва вина - власні виноградники європейських сортів, заводи первинної і вторинної переробки, лінія розливу, а також музей історії виноробства і дегустаційні зали в м.Берегово та м.Мукачево.

Український ринок був завойований торговою маркою Чизай основной та лімітованою колекцією сухих, напівсолодких і десертних вин, а також рідкісною в Україні лінією кошерних вин. Крім цього, продукція компанії поставляється в магазини Угорщини, Чехії, Казахстану, Ізраїлю, США та Австралії.

SWANS' LAND
SWANS' LAND

Торгова марка SWANS' LAND - це нові українські вина родом з Одеської області - одного їх найдавніших виноробних регіонів країни.

Вина виробляються на сучасному обладнанні Одеського заводу класичних вин, що розташований в південній частині Бессарабії - в селі Базарянка, з винограду різних європейських та українських сортів, та представлені у нашому магазині лінійкою чудових сухих та напівсолодких вин.

Бахчисарай
Бахчисарай
Французський бульвар
Французський бульвар