404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн

Cotnar

Cotnar

Виноробство Закарпаття представлено в Україні декільками великими компаніями (серед яких і Котнар), і безліччю невеликих виноробів, що обумовлено сприятливими для вирощування винограду кліматичними особливостями цього регіону.

Виноградники Котнар розташовані на південних схилах передгір'я Карпат на багатих мінералами грунтах з домішками вулканічних порід, що забезпечує оптимальне насичення винограду сонячним світлом і корисними мікроелементами.

Виробництво компанії включає виноградники загальною площею в 180 гектарів, завод первинного і вторинного виноробства, а також дегустаційний зал і виносховищі в селі Мужієво в безпосередній близькості від кордону з Угорщиною. Близькі стосунки з цим сусідом є важливою складовою продукції Котнар - саме з Угорщини були привезені перші виноградні лози власних виноградників підприємства; поряд з іншими країнами Угорщина досі є постачальником високоякісного винограду для деяких вин марки Котнар, а головний винороб компанії - Вінце Бейл з Угорщини, під контролем якого проходить весь цикл виробництва вина.

Різноманітність якісного винограду, насиченого солодкість і ароматом, дозволяє створювати широку лінійку вин - від сухих до десертних, створених з сортів Каберне Совіньон, Мерло, Рислінг, Трамінер, Шардоне, Мускат Оттонель та інші.

Навіть холодною зимою Ви можете насолодитися сонячним вином прямо зі схилів Карпат!