404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Головна  »  Виробники  »  SWANS' LAND

SWANS' LAND

Торгова марка SWANS' LAND - це нові українські вина родом з Одеської області - одного їх найдавніших виноробних регіонів країни.

Вино виробляється на сучасному обладнанні Одеського заводу класичних вин, розташованого в Південній Бессарабії - в с. Базар'янка. Поселення засноване німецькими переселенцями більше 120 років тому і багато років є важливим центром на винній карті України.

Виноград для виробництва ТМ SWANS' LAND вирощується в 6 кілометрах від підприємства, в околицях села Лебедівка. Дана місцевість входить до заповідної зони лиману Бурнас. Одне з найбільш екологічних місць України є місцем існування дивних білосніжних лебедів, що і послужило основою для назви ТМ SWANS' LAND, що в перекладі означає - "земля лебедів".

Тонке, освіжаюче вино виготовляється з популярних європейських і унікальних українських сортів винограду (Каберне Совіньон, Сапераві, Мерло, Піно-Фран, Одеський Чорний, Аліготе, Совіньон Блан, Сухолиманський, Шардоне, Мускат і ін.), що був зібраний з виноградників площею більш ніж 800 гектарів.

У нашому магазині лінійка ТМ SWANS' LAND представлена кількома чудовими сухими і напівсолодкими винами, які безумовно заслуговують на Вашу увагу.