404

 

Цей сайт містить інформацію про алкогольну продукцію.

Підтвердіть, будь ласка, що Вам виповнилося 18 років*

і Ви самостійно приймаєте рішення, пити чи не пити.

 

*і так, Ви дійсно виглядаєте молодше своїх років)

Так, підтверджую
Ні, нажаль
uk
uk
0 шт / 0 грн
Головна  »  Виробники  »  Вина Гулієвих

Виробник Вина Гулієвих

Виробник Вина Гулієвих

Продукція торгової марки Вина Гулієвих виготовляється на потужностях сучасного виноробного комплексу, розташованого на території між узбережжям Чорного моря і Дністровським лиманом, з використанням європейських технологій.

Дві найважливіші складові виноробства об'єднали свої традиції в цьому регіоні. З одного боку, це талант фахівців і виноробів династії Гулієвих, яка бере початок ще в Грузії, де виготовлення вина вже стало історією, і триває завдяки наполегливості і праці засновника в 1998р. виробництва в Україні Рубена Гулієва і його сина Роберта. З іншого боку, чудова виноробна мікрозона - територія Одівіопольского р-ну Одеської області (де розташоване виробництво Вин Гулієвих), яка вже більше 2000 років є історичною зоною виноробства, де починали робити вино ще древні греки, а потім і німецькі, французькі та вірменські поселенці.

Виноградники компанії розташовані на території площею близько 193 гектарів. Сприятливий мікроклімат і родючі чорноземи дають можливість вирощувати міжнародні сорти винограду Каберне Совіньон, Сапераві, Мерло, Рислінг, Шардоне і Трамінер і створювати ординарні та витримані сухі вина кращої якості.

Величезна робота виноробів, що виконувалась протягом багатьох років, має свої плоди - лінійки ординарних сухих вин Select і витриманих Reserve, які були багаторазово презентовані на міжнародних виставках та конкурсах і визнані експертами і любителями українського вина.

Пропонуємо і Вам оцінити смак і якість авторських Вин Гулієвих!